аудіювання з української мови 5 клас

Соловейко (аудіювання 5 клас). Переглядів: 18 / Дата: 14.12.2020 / Коментарі: 0. Я - трудна дитина. Українська мова. Усі види переказів. 5—11 класи. 8 клас( савур могила ) скорше пж. Answer: щоб переглянути збірник - натисніть на посилання ОЗНАЙОМИТИСЯ. Грамоти на новорічні конкурси. Дуже гарні грамоти, але їх не виходить скачати Збірник переказів з української мови. 5–11 класи. Добрий день. Додайте будьласка Віяло для 6 класу. У морі Диктант 9 клас. Ні, це я не побачив. Вхід на сайт.


Головна » Файли » Українська мова » 5 клас. Аудіювання. [ Викачати з сервера (37.0 Kb) ]. 25.04.2008, 18:40. Рудько (життєпис одного півня).


УКРАЇНСЬКА МОВА 5 КЛАС Плани-конспекти - Для шкіл з російською мовою навчання. ФОНЕТИКА. ОРФОЕПІЯ. Контрольний диктант. Контрольне аудіювання. Мета: перевірити знання і вміння учнів з розділу «Фонетика, орфоепія, графіка, орфографія»; розвивати логічне мислення, орфографічну й пунктуаційну грамотність, пам’ять, увагу; виховувати старанність у навчанні. Обладнання: тексти диктантів, тексти для аудіювання. Хід уроку. I. Оголошення теми та мети уроку.


Инфоурок › Украинский язык ›Конспекты›КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ТЕМИ «ФРАЗЕОЛОГІЯ» (тестові завдання, контрольне аудіювання)- 5 клас українська мова. КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ТЕМИ «ФРАЗЕОЛОГІЯ» (тестові завдання, контрольне аудіювання)- 5 клас українська мова. Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. Тема. Контрольна робота з теми «Фразеологія». (тестові завдання, контрольне аудіювання). МЕТА: - перевірити засвоєння учнями поняття «фразеологізми», їх особливостей і виразних можливостей


Аудіювання 5 – 6 класи Сопілка з маминої калини Майже в усіх народів є улюблені рослини-символи. У канадців - клен, у росіян – берізка, а в нас – верба й ка… Тому квітування лип і медовий дух над Семилипками триває довго. До того ж і липи не прості ― з великим круглим, мов латаття, листям, а квіти у них ― ніби карбовані з тонкого золота, маленькі запашні лілеї на довгих стеблинках, з прозорими, як із пластмаси, прилистками. Власне, то не стільки будинок відпочинку, як будинок праці для людей, що пишуть книжки… Була там невеличка на зріст, тигрової масті кицька, з милою круглою мордочкою і величезними зеленими очима.


Тестові завдання закритої та відкритої форм, контрольне аудіювання, читання мовчки, відповіді. Українська мова. 5-7 класи. Тестові завдання закритої та відкритої форм, контрольне аудіювання, читання мовчки, відповіді. Омельчук С.А., Чаловська М.В. Ссылка удалена правообладателем.


Тексти для аудіювання на краєзнавчій основі допоможуть не лише перевірити здатність учнів сприймати на слух незнайоме висловлювання, а й ознайомлять з історичним минулим рідного міста. Автор: Смага Марія Володимирівна, учитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області. 5_klas.docx - 17.16 KB. Предмети: Українська мова. Класи: 5 клас. Тексти для контрольного читання мовчки із завданнями для 5 класу на краєзнавчій основі. Тексти для аудіювання (Іноземна мова). Урок № 5. Аудіювання тексту художнього стилю. Тексти та тестові завдання для аудіювання. Контрольний диктант. Контрольне аудіювання.


Розробка уроку №14 з Української мови для 5 класу за темою “Тематичне оцінювання з розділу «Повторення вивченого в початкових класах». Контрольне аудіювання тексту художнього стилю”. Содержание. Тематичне оцінювання з розділу «Повторення вивченого в початкових класах». Контрольне аудіювання тексту художнього стилю. Хід уроку. І. Організаційний момент. ІІ. Ознайомлення п’ятикласників з темою, метою і завданнями уроку. ІІІ. Підготовча робота. ІV. Виконання завдань тестового характеру за варіантами. V. Проведення контрольного аудіювання текстучитання вчителем незнайомого тексту від початку до кін


5 клас. Урок № 2. Тема. Контрольне аудіювання тексту художнього стилю. Мета: перевірити вміння школярів сприймати і розуміти текст діалогічного характеру, виконувати тестові завдання, працювати самостійно; виховувати любов до рідного краю, її природи, історії. Тип уроку. Проведення контрольного аудіювання тексту. Сприймання на слух учнями незнайомого тексту від початку до кінця. У Герці. Ото вже невідповідність, я вам скажу. Мов би позбиткувався той, хто прізвища роздавав. Не те щоб хоч вирвалося колись оте «будь ласка». Це я про Петра.


Матеріали, запропоновані на розгляд, чітко структуровані: у вступі автор вказує на головну мету навчання іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах, необхідності проведення контролю аудіювання як виду мовленнєвої діяльності. Автор пропонує завдання для визначення рівня сформованості компетенції в аудіюванні з огляду на те, що зміст завдань відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі. В основній частині представлено матеріал з текстами та різноманітними завданнями для контролю аудіювання.


Українська мова. 5 клас. РЗМ №1. Загальне уявлення про спілкування й мовлення. Види мовленнєвої діяльності (читання, говоріння, письмо, аудіювання). Навчальне аудіювання. Конспект уроку: РЗМ №1. Загальне уявлення про спілкування й мовлення. Види мовленнєвої діяльності (читання, говоріння, письмо, аудіювання). Навчальне аудіювання. 27.11.2013. 4520 переглядів. 0 коментарів. Предмет: Українська мова. Клас: 5 клас. Автор: yrok.net. Тема уроку. Основна частина уроку. * Робота зі підручником. Учні виконують вправу 6 за підручником Рідна мова для 5 кл. за авторства Г.Р.Передрія та ін.(1996.) * Бесіда з учнями. • Подумайте, чому стверджують, що найголовнішим засобом спілкування та пізнання являється мова?


Ознайомлення з текстом для аудіювання. ПРИГОДА НА ЖУРАВЛИНОМУ ОСТРОВІ Майже ціле літо я допомагав дядькові Хомі пасти телят на Журавлиному острові. Одного разу дядько сказав: «Ну, Василько, завтра доведеться самому попасти телят. Довгенько блукав я, але Горгонки так і не знайшов. Вирішивши розпочати пошуки зранку, я наблизився до куреня, хотів залізти всередину. Але не встиг туди й зазирнути, як на мене з пітьми блимнули чиїсь зелені очі. «Вовк!» — майнуло в голові. Від страху я мало не впав. Потім, повільно задкуючи, підійшов до товстого осокора і, як білка, метнувся по стовбуру вгору. Я знав, що вовки по деревах не лазять.


5 клас. Посібник містить тестові тематичні завдання (у двох варіантах) та тексти контрольних диктантів, контрольних переказів, аудіювання, читання мовчки для перевірки рівня знань учнів з української мови у 5 класі. Завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для. 5 класу. Для вчителів української мови. 2014 рік. ПЕРЕДМОВА. Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів 5 класу з української мови. Завдання до тематичних робіт розроблено відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для загальноосвітніх навчальних закладі

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

литвинова конструирование с детьми раннего дошк возр консп совм деят-ти с детьми 3-4 лет.(фгос)

контурні карти для 7 класу з географії роздрукувати

тугаринов я рисую море ноты